Tuesday , November 19 2019
শেহতীয়া খবৰ
Home / Business / অসমৰ ফেশ্বন আৰু সৌন্দৰ্য জগতৰ বাবে সুখবৰ

অসমৰ ফেশ্বন আৰু সৌন্দৰ্য জগতৰ বাবে সুখবৰ

দীপাঞ্জলী ডেকা,,5জুন।।। অসমৰ ফেশ্যন আৰু সৌন্দৰ্য জগতৰ বাবে এটা সুখবৰ । শেহতীয়াকৈ দেশৰ ৰাজধানী চহৰ DELHI NCR গুৰগাওঁত অনুষ্ঠিত মিছেছ ৰয়েল ইণ্ডিয়া INTERNATIONAL খিতাপ জয় কৰি ৰাজ্যখনলৈ গৌৰৱ কঢ়িয়াই আনিছে গুৱাহাটীৰ পায়েল অ’ছান গোস্বামীয়ে । সমগ্র দেশৰ 60 গৰাকী প্ৰতিযোগিক চেৰ পেলাই খিতাপ জয় কৰি আনিবলৈ সক্ষম হোৱা পায়েল অ’ছান গোস্বামী 2010 বৰ্ষৰ মিছেছ আচ্ছাম খিতাপৰো অধিকাৰী । 2010 বর্ষতে মিছেছ ষ্টাইলিছ আৰু মিছেছ কেটৱাৰ সন্মানো জিনিবলৈ সক্ষম হোৱা অসম জীয়াৰী পায়েল এগৰাকী ৰাষ্ট্ৰীয় খ্যাতিসম্পূণ ফেচন ডিজাইনাৰো । দেশীয় পৰ্যায়ত সফলতাৰ শীৰ্ষস্থানত আৰোহণ কৰাৰ পাছত পায়েল গোস্বামীয়ে এইবাৰ মন মেলিছে আন্ত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ত নিজকে তুলি ধৰিবলৈ । উল্লেখৰ প্ৰয়োজন যে গুৱাহাটীৰ বেলতলা নিবাসী পায়েল 29 মে’ত গুৰগাওঁত অনুষ্ঠিত I AM ME শীৰ্ষত মিছেছ ৰয়েল ইণ্ডিয়া INTERNATIONAL সৌন্দৰ্য্য প্ৰতিযোগিতা খনিত দিল্লীৰ নাজ যোশীৰ পৰিচালনাত অংশগ্ৰহণ কৰি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হয়।।।

About Staff Reporter

চাব পাৰে

শ্ৰদ্ধাঞ্জলি

আজি ইং 18-11-19 তাৰিখ সোমবাৰে গড়পোট শ্ৰী শ্ৰী জগদ্ধাত্রী পূজা মণ্ডপত এক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অনুষ্ঠানৰ আয়োজন …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *