Friday , October 18 2019
শেহতীয়া খবৰ
Home / ব্যৱসায়-বাণিজ্য / উৎসৱৰ বতৰত ফিলিপছ টেলিভিছনে গুৱাহাটীত মুকলি কৰিলে ৬৫ ইঞ্চিৰ ফিলিপছ এম্বিলাইট টেলিভিছন

উৎসৱৰ বতৰত ফিলিপছ টেলিভিছনে গুৱাহাটীত মুকলি কৰিলে ৬৫ ইঞ্চিৰ ফিলিপছ এম্বিলাইট টেলিভিছন

ষ্টাফ ৰিপ’ৰ্টাৰ ২৬ ছেপ্টেম্বৰ। ফিলিপছ টেলিভিছনে বৃহস্পতি বাৰে গুৱাহাটীত মুকলি কৰিলে ৬৫ ইঞ্চিৰ ফিলিপছ এম্বিলাইট টেলিভিছন। গুৱাহাটী তথা সমগ্ৰ উত্তৰ পূৰ্বাঞ্চলৰ বাবে মুকলি হোৱা এই টেলিভিছনত আছে এম্বিলাইট প্ৰযুক্তি আৰু ৬, ৭০০ছিৰিজৰ সৰ্ববৃহৎ স্ক্ৰীন ছাইজ। ১,৩৮,৯৯৯ টকা মূল্যৰ এই টেলিভিছনটো মুকলি কৰি টি পি ভি টেকন’লজি ইণ্ডিয়া প্ৰায়ভেট লিমিটেড, ফিলিপছ ব্ৰেণ্ডেড টেলিভিছন এণ্ড অডিঅ’ৰ ক্ৰান্তি বিজনেছ হেড অৰুণ মেননে কয়”উৎসৱৰ সময়ছোৱাৰ সৈতে সংগতি ৰাখি আমি ফিলিপছ টেলিভিছন এণ্ড অডিঅ’ৰ গুৱাহাটীত মুকলি কৰিছো। উৎকৃষ্ট মূল্যত উপলব্ধ আমাৰ হোম এণ্টাৰটেইনমেণ্টৰ উপকৰণ সমূহে গ্ৰাহকক অধিক বিকল্পৰ মাজৰ পৰা বাছনি কৰাৰ সুবিধা আগবঢ়াব আৰু বৰ্ধিত ৱাৰেণ্টি, অন-ছাইট ছাৰ্ভিচ আদিৰ দৰে অফাৰৰ জৰিয়তে তেওঁলোকৰ বাবে এই শ্ৰেণীৰ সামগ্ৰী ক্ৰয় কৰাত উৎসৱ বতৰত অধিক আকৰ্ষণিয় হৈ পৰিব”। উল্লেখযোগ্য যে, আধুনিক ইউৰোপীয়ান ডিজাইন, ৪ কে আলট্ৰা এইচ ডি,পিক্সেল প্ৰিছাইজ আলট্ৰা এইচ ডি, এইচ ডি আৰ প্লাছ আদি বৈশিষ্ট্যৰে পৰিপূৰ্ণ এই টেলিভিছন ক্ৰয়ৰ সময়ত গ্ৰাহকে দুবছৰলৈ বৰ্ধিত ৱাৰেণ্টিৰ সুবিধা পাব।

About Staff Reporter

চাব পাৰে

এইচ ডি এফ চি বেংকে মুকলি কৰিলে ভাৰতৰ বৃহত্তম সেৱা ধামাকা ‘ফেষ্টিভ ট্ৰীটছ”

  ষ্টাফ ৰিপোৰ্টাৰ,,,,৩০ ছেপ্টেম্বৰ।।ভাৰতৰ অগ্ৰণী বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠান এইচ ডি এফ চি বেংকে সোমবাৰে ভাৰতৰ বৃহত্তম …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *