Thursday , November 21 2019
শেহতীয়া খবৰ
Home / Videos / কংগ্ৰেছক ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা বিজেপিৰ

কংগ্ৰেছক ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা বিজেপিৰ

কংগ্ৰেছক ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা বিজেপিৰ । বাইহাটা চাৰিঅালিৰ পৰা নীলমণি দাস,ফাষ্ট নিউজ ৰিপ’ৰ্ট০৭এপ্ৰিলঃ বাইহাটা চাৰিআলিত দিলীপ শইকীয়াৰ মাৰাথান নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰ । নিশালৈকে কমলপুৰ সমষ্টিৰ বিভিন্ন স্থানত নিৰ্বাচনী সভাত অংশ গ্ৰহণ কৰে প্ৰাৰ্থী গৰাকীয়ে । কমলপুৰ সমষ্টিৰ অন্তৰ্গত আঠগাঁৱত নিশা অনুষ্ঠিত সভাত বিহু গীতেৰে আদৰণি ভাষণ আগবঢ়াই বিধায়ক সত্যব্ৰত কলিতাই । ভাষনত কংগ্ৰেছ প্ৰাৰ্থী ভূৱনেশ্বৰ কলিতাক তুলাধুনা দিয়ে বিধায়ক কলিতাই । ৰাজনীতিৰ পৰা সন্যাস লোৱাৰো জনাই আহ্বান । আনফালে দিলীপ শইকীয়াক তুলনা কৰিলে অৰ্জুনৰ লগত । অৰ্জুন দিলীপ শইকীয়াই হেনো ধ্বংস কৰিব কৌৰৱক সমাগত লোকসভা নিৰ্বাচনত । ভাষন প্ৰসঙ্গত দিলীপ শইকীয়াই অগপ , বিজেপি আৰু বিপিএফ তুলনা কৰিলে ব্ৰহ্মা ,বিষ্ণু আৰু মহেশ্বৰৰ লগত । তিনি শক্তি লগ হৈ এক ঈশ্বৰ হোৱা বুলিও উল্লেখ কৰে ভাষণ প্ৰসঙ্গত । লগতে কংগ্ৰেছৰ হাতখন দালালৰ লগত থকা বুলিও উল্লেখ কৰে ।

About Staff Reporter

চাব পাৰে

সৰ্ব হিন্দুস্তানী মহিলা পৰিষদ গঠন

  ষ্টাফৰিপৰ্টাৰ ২০ নৱেম্বৰ : সৰ্ব হিন্দুস্তানী যুৱ পৰিষদ অসমৰ এখন সভা দেওবাৰে বৰপেটা ৰোডৰ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *