Saturday , January 18 2020
শেহতীয়া খবৰ
Home / আঞ্চলিক / গোলাঘাটৰ” বাটা” ৰ নতুন কেন্দ্ৰ মুকলি

গোলাঘাটৰ” বাটা” ৰ নতুন কেন্দ্ৰ মুকলি

গোলাঘাটৰ” বাটা” ৰ নতুন কেন্দ্ৰ মুকলি
–-––————————–

গোলাঘাট ১২ আগষ্ট : গোলাঘাটৰ ঐতিহ্যমণ্ডিত বাটা ৰ নতুন কেন্দ্ৰটি আজি আনুষ্ঠানিকভাৱে মুকলি কৰা হয় । গোলাঘাট নগৰত যোৱা প্ৰায় ৫০ বছৰ পূৰ্বৰে পৰা চলি থকা বাটা ৰ কেন্দ্ৰটি শেহতীয়াকৈ নতুনকৈ সজাই পৰাই তোলা হয় । সম্পূৰ্ণ বাতানুকূলযুক্ত নতুন কেন্দ্ৰটি আনুষ্ঠানিক ভাৱে মুকলি কৰে গোলাঘাটৰ জ্যেষ্ঠ সাংবাদিক ৰোহিত গগৈয়ে । এই কাৰ্যসূচীত বাটাৰ আঞ্চলিক প্ৰৱন্ধক ৰত্নৰাজ ৰয় , জিলা প্ৰৱন্ধক পাৰ্থ দে আৰু গোলাঘাট কেন্দ্ৰৰ প্ৰৱন্ধক ভাস্কৰ দে উপস্থিত থাকে । এই কাৰ্যসূচীত সাংবাদিক অমিত নাগৰি ,দিগন্ত চাহু, মালবিকা বৰা আদিয়ে অংশ লয় । বাটা ৰ নতুন কেন্দ্ৰ মুকলি কৰি ৰোহিত গগৈয়ে কয় বৰ্তমান প্ৰতিযোগিতা মূলক বজাৰ খনত বাটাই অন্য কোম্পানী সমূহক ফেৰ মাৰিব পৰাকৈ নতুন উদ্যমেৰে কাম কৰিছে, এয়া সঁচাকৈয়ে প্ৰশংসনীয় । গোলাঘাট বাটা কেন্দ্ৰটি নতুনকৈ সজাই পৰাই তোলাৰ লগতে সম্পূৰ্ণ বাতানুকূল কৰাত গ্ৰাহকক অধিক আকৰ্ষিত কৰিবলৈ সক্ষম হব ।

About Staff Reporter

চাব পাৰে

ডিব্ৰুগড়ৰ চেণ্টাৰ ফৰ ইছলামিক ষ্টাডিজৰ নাগৰিক সংশোধনী বিধেয়ক- ইছলামী সাহিত্য সভা-জে এন ইউ কাণ্ডৰ বিৰোধিতা

ডিব্ৰুগড়ৰ চেণ্টাৰ ফৰ ইছলামিক ষ্টাডিজৰ নাগৰিক সংশোধনী বিধেয়কৰ লগতে ইছলামী সাহিত্য সভা আৰু জে এন …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *