Monday , February 17 2020
শেহতীয়া খবৰ
Home / আঞ্চলিক / নাজিৰাত বিজেপি যুৱ মৰ্চাৰ বিধায়ক আমিনুল হুচেইনৰ প্ৰতিকৃতি দাহ

নাজিৰাত বিজেপি যুৱ মৰ্চাৰ বিধায়ক আমিনুল হুচেইনৰ প্ৰতিকৃতি দাহ

নাজিৰাত বিজেপি যুৱ মৰ্চাৰ বিধায়ক আমিনুল হুচেইনৰ প্ৰতিকৃতি দাহ
ফাষ্টনিউজ ৰিপৰ্ট নাজিৰা, ১৪ ফেব্ৰুৱাৰী
এইইউডিএফৰ বিধায়ক আমিনুল হুচেইনে আহোম জনগোষ্ঠীক বিদেশী বুলি কৈ বৰ অসম গঢ়া আহোম জাতিক যি তাচিল্য কৰিলে ইয়াৰ প্ৰতিবাদত নাজিৰা চাৰি আলিত বিজেপিৰ যুৱমৰ্চাই বিধায়ক আমিনুল ইছলামৰ প্ৰতিকৃতি দাহ কৰে | নাজিৰা নাট্যমন্দিৰৰ পৰা প্ৰায় দুই সহস্ৰাধিক সদস্যৰ উপস্হিত শোভাযাত্ৰা কৰি আমিনুল ইছলাম হায় হায়, এআইইউডিএফ মুৰ্দাবাদ, বিজেপি জিন্দাবাদ আদি শ্লগান দি নাজিৰাৰ আকাশ বতাহ গৰম কৰি তুলে | কালিৰ এই প্ৰতিবাদী কাৰ্যসুচীত বিজেপি যুৱমৰ্চাৰ কেন্দ্ৰীয় উপসভাপতি ময়ুৰ বৰগোঁহাই, শিৱসাগৰ জিলা সমিতিৰ সভাপতি বিদ্যুত দত্ত, বিজেপি দলৰ জেষ্ঠনেতা বলিন কলিতা, বিজেপি দলৰ নাজিৰা গ্ৰাম্য মণ্ডলৰ সভাপতি অনন্ত হাটীমুৰীয়াই অংশ গ্ৰহন কৰে | ময়ুৰ বৰগোঁহাইয়ে বিধায়ক আমিনুল ইছলাম আৰু তেওঁৰ দলক সাৱধান কৰি কয় বৰ অসম গঢ়োতা আহোম জনগোষ্ঠীক কৰা অপমানৰ বাবে ক্ষমা কৰা নহব আৰু ইয়াৰ উচিত প্ৰত্যুতৰ অসমীয়াই দিব |
নাজিৰাৰ পৰা মুনীন্দ্ৰ নাথ শইকীয়া

About Staff Reporter

চাব পাৰে

অনগ্ৰসৰ অঞ্চলত শিক্ষাৰ প্ৰসাৰৰ বাবে আগবঢ়োৱা অৱদানৰ বাবে অসমৰ যুৱকে জিনিলে ৰাষ্ট্ৰীয় পুৰস্কাৰ

  অসমৰ ভৃগু বৰঠাকুৰলৈ ৰটাৰী ইণ্ডিয়া হিউমেনিটী হিৰ’ এৱাৰ্ড ষ্টাফৰিপোৰ্টাৰ, ১৪ ফেব্ৰুৱাৰী : ৰাজ্যখনৰ বিভিন্ন …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *