Thursday , December 12 2019
শেহতীয়া খবৰ
Home / আঞ্চলিক / নাজিৰাত শুভ উদ্ধোধন ৰুতি আৰু কাপোৰ বেংক

নাজিৰাত শুভ উদ্ধোধন ৰুতি আৰু কাপোৰ বেংক

নাজিৰাত শুভ উদ্ধোধন ৰুতি আৰু কাপোৰ বেংক
ফাষ্টনিউজ ৰিপৰ্ট, নাজিৰা, ১৭ নৱেম্বৰ
জীয়াই থকাৰ মুল অধিকাৰ ৰুতি আৰু কাপোৰক অগ্ৰাধিকাৰ দি দুখীয়াৰ অভাৱ পুৰন কৰিবলৈ আজি নাজিৰাত অসমৰ প্ৰথমটো বেংক ৰুতি আৰু কাপোৰ বেংক মুকলি কৰে | নাজিৰা মহকুমাৰ মহকুমাধিপতি ৰাজীৱ থাপাই শুভ উদ্ধোধনৰে আৰম্ভ হোৱা এই বেংকটোক সহায় কৰিবলৈ নাজিৰাত নতুনকৈ জন্মহোৱা দুৰ্নীতি বিৰোধী শক্তি নাজিৰা মহকুমা সমিতিয়ে আগবাঢ়ি আহিছে | সৰ্বজন পৰিচিত গৰীবৰ বন্ধুখ্যাত বিৰাজ হাজৰিকাৰ একক প্ৰচেষ্টাৰে গঢ়লৈ উঠা এই ৰুতি আৰু কাপোৰ বেংকে অনাগত সময়ত অসমৰ দুখীয়াৰ কাৰনে প্ৰাণকৰ্তা হৈ উজ্বলি উঠক এইয়া সকলোৰে কাম্য | আজি এই বেংকটোৰ শুভ উদ্ধোধনী অনুষ্ঠানত দুৰ্নীতি বিৰোধী শক্তি শিৱসাগৰ জিলা সমিতিৰ সভাপতি প্ৰকাশ বৰুৱা, সাংস্কৃতিক কৰ্মী দিলীপ দাস, প্ৰবিত্ৰ ফুকন, সাংবাদিক দিলীপ হাজৰিকা, মুনীন্দ্ৰ নাথ শইকীয়া, নবুল কোঁৱৰকে আদি কৰি অন্য বহুতো শুভাকাংশী উপস্হিত থাকে | ৰাইজে যদি এই বেংকটোক সহায় কৰিব বিচাৰে তেন্তে খাদ্যৰ লগতে কাপোৰ দি সহায় কৰিব পাৰিব আৰু 7618315877 ফোন নম্বৰত যোগাযোগ কৰিব পাৰিব|
মুনীন্দ্ৰ নাথ শইকীয়া, নাজিৰা

About Staff Reporter

চাব পাৰে

ৰঙিয়া ছাত্ৰ সন্থাৰ আদালতে ফাঁচী কাঠত ওলোমালে দুই শীৰ্ষ নেতাক

*ৰঙিয়া ছাত্ৰ সন্থাৰ আদালতে ফাঁচী কাঠত ওলোমালে দুই শীৰ্ষ নেতাক* প্ৰতিবেদক, ৰঙিয়া , ১০ ডিচেম্বৰঃ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *