Thursday , April 9 2020
শেহতীয়া খবৰ
Home / আঞ্চলিক / শিৱসাগৰ জিলা উপায়ুক্তৰ যোগাত্মক পদক্ষেপত সন্তুষ্ট শিৱসাগৰ সাংবাদিক মহল

শিৱসাগৰ জিলা উপায়ুক্তৰ যোগাত্মক পদক্ষেপত সন্তুষ্ট শিৱসাগৰ সাংবাদিক মহল

শিৱসাগৰ জিলা উপায়ুক্তৰ যোগাত্মক পদক্ষেপত সন্তুষ্ট শিৱসাগৰ সাংবাদিক মহল

ফাৰ্ষ্ট নিউজ , শিৱসাগৰ , ১৮ জানুৱাৰী : আজি শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত ডা: এম. এচ. লক্ষ্মী প্ৰিয়াই উপায়ুক্ত কাৰ্যালয়ৰ চুকাফা সভাকক্ষত শিৱসাগৰ জিলাৰ সাংবাদিকসকলৰে মিলিত হৈ জিলা প্ৰশাসনৰ Mission Soulful Sivasagar ৰ অধীনত ৰূপায়ণ হৈ থকা বিভিন্ন প্ৰকল্পসমুহ যেনে মৰম, অধ্যয়ন, নিৰ্মল, পোহৰ, খেল’ শিৱসাগৰ খেল’, কুঁহি ইত্যাদিৰ বিষয়ে সংবাদসেৱীসকলক অৱগত কৰে আৰু লগতে Umbrella Projects Mission Soulful Sivasagar ৰ আঁচনিসমূহ ৰুপায়ণ আৰু প্ৰচাৰ-প্ৰসাৰৰ ক্ষেত্ৰত সাংবাদিকসকলৰ সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা বিচাৰে৷ সাংবাদিকসকলে উপায়ুক্তই গ্ৰহণ কৰা আঁচনিসমূহৰ প্ৰংশসা কৰাৰ লগতে সকলো প্ৰকাৰৰ সহযোগিতা আগবঢ়োৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়ে৷ আলোচনাকালত উপায়ুক্তই জানিবলৈ দিয়ে যে Project Lakhshya ৰ অধীনত শিৱসাগৰ মহাবিদ্যালয়, জয়সাগৰত অহা ইং ২৫ জানুৱাৰী,২০২০ তাৰিখে ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ অসামৰিক সেৱা পৰীক্ষাৰ প্ৰস্তুতি প্ৰতিষ্ঠান ALS–IAS এ UPSC/APSC পৰীক্ষাৰ আগ্ৰহী প্ৰশিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ বাচনি পৰীক্ষা অনুষ্ঠিত কৰিব আৰু পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলক পৰবৰ্তী দিনত পূৰ্ণকালীন প্ৰশিক্ষণ প্ৰদান কৰিব ৷ জিলা উপায়ুক্তই Team Mission Soulful Sivasagar এ প্ৰকাশ কৰি উলিওৱা নতুন বছৰৰ Wall আৰু Table Calendar সাংবাদিকসকলক প্ৰদান কৰাৰ লগতে সমুহীয়া ভাবে ভোগালীৰ জলপান গ্ৰহণ কৰে ৷
শিৱসাগৰৰ পৰা অপূৰ্ব্ব ভূঞা ফাৰ্ষ্ট নিউজ ৰিপৰ্ট

About Staff Reporter

চাব পাৰে

কৰ্তব্যৰত সাংবাদিক – সংবাদকৰ্মীক স্বাস্থ্য বীমাৰ আওতাত অনাৰ বাবে জাফাৰ মুখ্যমন্ত্ৰীক স্মাৰক পত্ৰ প্ৰদান

  ষ্টাফৰিপোৰ্টাৰ, ৭ এপ্ৰিল :: কৰ’না ভাইৰাছ তথা কভিড১৯ য়ে সৃষ্টি কৰা আতংকময় পৰিস্থিতি স্বতেও …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *