Tuesday , January 22 2019
শেহতীয়া খবৰ
Home / ক্ৰীড়া / ৰমেন দত্ত অসম ক্ৰিকেট সন্থাৰ সভাপতি ৰূপে নিৰ্বাচিত

ৰমেন দত্ত অসম ক্ৰিকেট সন্থাৰ সভাপতি ৰূপে নিৰ্বাচিত

 

ষ্টাফৰিপৰ্টাৰ, ১২ জানুৱাৰী, ৰমেন দত্ত অসম ক্ৰিকেট সন্থাৰ সভাপতি ৰূপে নিৰ্বাচিত হৈছে। ২১টা ভোট লাভ কৰি সভাপতি ৰূপে নিৰ্বাচিত হ’ল ৰমেন দত্ত। অসম ক্ৰিকেট সন্থাৰ সভাপতি পদৰ বাবে প্ৰতিদ্বন্দ্বিতা আগবঢ়াই পৰাস্ত হ’ল বৰ্তমানৰ সাধাৰণ সম্পাদক প্ৰদীপ বুঢ়াগোহাঁই। মাত্ৰ ৯টা ভোটহে লাভ কৰে প্ৰদীপ বুঢ়াগোহাঁয়ে। ২৪টা ভোট লাভেৰে উপ–সভাপতি ৰূপে নিৰ্বাচিত হ’ল পৰীক্ষিত দত্ত। উপ–সভাপতি পদৰ বাবে প্ৰতিদ্বন্দ্বিতা আগবঢ়োৱা প্ৰীতম কোঁৱৰে লাভ কৰে ছটা ভোট। ১৯টা ভোট লাভেৰে কোষাধ্যক্ষ ৰূপে নিৰ্বাচিত হ’ল ত্ৰিদিৱ কোঁৱৰ, প্ৰতিদ্বন্দ্বী পৰাভূত প্ৰকাশ ডেকাই লাভ কৰে ১১টা ভোট। সাধাৰণ সম্পাদক ৰূপে বিনা প্ৰতিদ্বন্দ্বিতাৰে নিৰ্বাচিত হ’ল দেৱজিত দত্ত। যুটীয়া সম্পাদক ৰূপে নিৰ্বাচিত কামাখ্যা শইকীয়া, এপেক্স কাউন্সিলৰ সদস্য ৰূপে বিনা প্ৰতিদ্বন্দ্বিতাৰে নিৰ্বাচিত হ’ল চাইবল সেনগুপ্তা।

About Staff Reporter

চাব পাৰে

গুৱাহাটীলৈ একক প্ৰতিবাদী দৌৰ

  ষ্টাফৰিপৰ্টাৰ, ২৬ ডিচেম্বৰ, অসমৰ বিভিন্ন সমস্যা সমাধানৰ দাবীত সোণাৰিৰ লংপতীয়াৰ জুটুলনিৰ যুৱক উমেশ বুঢ়াগোহাঁইৰ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *